پرورش، نگهداری وبیماری های همستر

 

پرورش ، نگهداری وبیماری های همستر 

  

 

کتاب پرورش،نگهداری وبیماری همستر

تالیف: دکتر احسان مقدس

ناشر: انتشارات نیلوبرگ

چاپ اول : زمستان1390

محل چاپ : تهران

شمارگان: 3000 نسخه

قیمت: 30000 ریال

چکیده : همستر حیوان زیبایی است که اخیراً نگهداری از آن به عنوان حیوان خانگی در بین افراد زیادی شایع و متداول شده است. همستر حیوانی از راسته جوندگان است ولی تفاوت‌های زیادی با خرگوش و موش‌ها دارد. این حیوان گوش­های کوچکی دارد و فاقد دم بوده و یا دم کوتاهی دارد و برخی از گونه های آن پشم‌های پر پشتی دارند. پرورش و نگهداری از این حیوان به عنوان حیوان خانگی برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا رایج و متداول گردید و سپس پرورش و نگهداری از آن در سرتاسر جهان منتشر گردید. امروزه پرورش و نگهداری از این حیوانات در بسیاری از خانواده های ایرانی رایج شده است و بویژه کودکان علاقه زیادی به این حیوان دارند.

این کتاب حاوی اطلاعات سودمند ومفیدی در زمینه پرورش، نگهداری، تغذیه، نژادها وتولید مثل وبیماری های همستر است که امید است که مطالب آن مورد استفاده علاقه مندان قرار گیرد.

 

 لینک مرتبط:

http://www.ibna.ir/vdcdff0fzyt0sz6.2a2y.html

 

 

برای خرید پستی ویا خرید اینترنتی به آدرس زیر مراجعه فرمائید:

http://www.daneshiran.net

/ 2 نظر / 131 بازدید
جواد

سلام. خسته نباشید. آیا بلدرچین و کبک از یک خانواده هستند؟ می توان برای پرورش بلدرچین از راهنمایی شما در مورد کبک استفاده کرد؟ کتابی در مورد پرورش بلدرچین در دست تالیف دارید؟. امکان خرید تالیفات از طریق این وبلاگ میسر نیست؟

مرتضی

سایتی که جهت خرید اینترنتی معرفی کرده اید غیر فعال است لطفا در صورت امکان آدرس دیگری جهت تهیه کتاب در تهران یا اینترنتی معرفی بفرمایید. متشکرم