پرورش، نگهداری و بیماری های قناری

پرورش ، نگهداری و بیماری های قناری

 

 

 

نام کتاب :پرورش،نگهداری وبیماری قناری

تالیف: دکتر احسان مقدس

سال چاپ : چاپ اول ، مرداد 1390

شمارگان: 3000 نسخه

قیمت: 70000 ریال

چکیده : قناری یکی از محبوب­ترین پرندگان زینتی است. صدای زیبا و دلنشین و طبیعت اجتماعی از مهم­ترین دلایل محبوبیت این پرنده زیبا در بین جوامع بشری به شمار می­رود. علاقه­مندان به پرورش این پرنده شیفته صدای دلنشین و ظاهر زیبا و آراسته آن می­باشند. صدای آرامش بخش پرنده می­تواند خستگی کار روزانه را از تن صاحبان به دور سازد. زندگی روزمره صنعتی باعث بروز تنش­های زیادی در زندگی آدمی شده و اورا  از طبیعت ساده و دوست داشتنی به دور ساخته است. برای بسیاری از افراد جامعه نگهداری از یک قناری در منزل باعث بازگشت شادابی و نشاط به زندگی پرتنش صنعتی می­باشد.خوشبختانه در زمینه پرورش، نگهداری و بیماری­های قناری کتاب­های متعددی به فارسی ترجمه و تألیف شده است و این تنوع جای بسی خوشحالی است، اما باید اذعان داشت که این کتاب­ها همگی متعلق به دو تا سه دهه قبل است که هر ازچندی فقط تجدید چاپ می شوند و این در حالی است که جامعه امروزی نیازمند آخرین اطلاعات است، از این رو با توجه به پیشرفت روز افزون اطلاعات جهانی شایسته بود آخرین اطلاعات در باره این پرنده زیبا و دلنشین گردآوری و تدوین گردد و بدین گونه بود که هسته اولیه این کتاب فراهم آمد وایده تألیف و تدوین آن شکل گرفت و امید است که بتوان با تألیف آن خدمتی ناچیز به علاقه­مندان ارایه نمود.

 برای خرید پستی ویا خرید اینترنتی به آدرس زیر مراجعه فرمائید:

http://www.daneshiran.net/

لینک مرتبط

http://www.ibna.ir/vdccooqs42bqx48.ala2.html

/ 2 نظر / 110 بازدید
مسعود

با سلام و سپاس از تلاش علاقه مندانه جنابعالی جهت تالیف این کتاب ، لطفاً راهنمائی بفرمائید جهت تهیه این کتاب با چه شماره ای تماس گرفته و یا به کدام وبسایت فروش اینترتنی مراجعه نمائیم ، متاسفانه کتاب مذکور در سایتهای اینترنتی جهت خرید ارئه نشده و یا موجود نیست ، پیشنهاد می کنم در صورت امکان فروش اینترنتی کتاب هایتان را به امکانات وبلاگتان اضافه نمائید .

مسعود

با تشکر از راهنمائی سریع و به موقعتان ! ، این کتاب را به همراه 9 جلد دیگر از تالیفات ارزشمندتان جهت تکمیل کتابخانه شخصی خود و علاقه شخصیم سفارش دادم ، بی صبرانه منتظر دریافت آن ها هستم ! مجدداً از زحماتی که برای تالیف آثارتان می کشید سپاسگزارم ، سلامتی و طول عمر برای شما دوست گرانقدر و عزیزانتان آرزومندم .